0

O nas

„Aby to co smaczne było także pięknie podane”

Zapraszamy do naszej wypożyczalni naczyń i sprzętu gastronomicznego JM GASTRO. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była kompleksowa i zadowoliła każdego z Państwa.
Z doświadczenia wiemy, że doskonałe potrawy powinny mieć doskonałą oprawę, dlatego proponujemy Państwu wypożyczanie naczyń i sprzętu gastronomicznego najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty asortyment naczyń i urządzeń, niezbędnych do zorganizowania eventu bądź rodzinnej uroczystości w lokalu jak i w plenerze. Przyjmujemy zamówienia od firm oraz od klientów indywidualnych. Wypożyczone naczynia i sprzęt mogą Państwo od nas odebrać osobiście lub wybrać dogodną dla Państwa formę transportu, bezpośrednio na miejsce wydarzenia. Naczynia i sprzęt gastronomiczny są zawsze przygotowane do użytku
i zapakowane w wygodne transportery.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z szerokiej oferty naszej wypożyczalni.

zdjęcie katalogu produktów

katalog produktów

pobierz
zdjęcie regulaminu

regulamin

czytaj dalej
zdjęcie cennika strat

cennik strat

pobierz
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowychW celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.
akceptuję